2236

آموزش های کارگاهی و عملگرا در زمینه طرح های کسب و کار، مدیریت نوآوری در سازمان، مدیریت تکنولوژی، مدیریت استراتژیک، مهارتهای حل مساله، بهبود فرایندهای سازمانی و سایر آموزش های مورد نیاز سازمان ها توسط اساتید برجسته مدیریت.

خدمات قابل ارائه توسط تیم ما

طرح های کسب و کار

طرح‌های کسب و کار انواع و اقسام مختلف و متعددی دارند و کارآفرینان برای رسیدن به موفقیت در موقعیت‌های مختلف به خصوص در هنگام ارائه ایده‌های کسب و کار (به سرمایه‌گذاران یا بانک‌ها) باید از این تنوع نهایت استفاده را ببرند.

مدیریت نوآوری در سازمان

مدیریت نوآوری رویکردی نظام‌مند برای اولویت دادن به نوآوری در سازمان است و شامل مراحل برنامه ریزی، سازماندهی، مدیریت و کنترل است و شامل همه‌ی ابزارها و روش‌های پیش‌برد و بهره‌برداری از نوآوری در سازمان است.

مدیریت تکنولوژی

مدیریت تکنولوژی یک مبحث بین‌رشته‌ای است که علوم، مهندسی، و مدیریت را به‌هم پیوند می‌زند. از دیدگاه مدیریت تکنولوژی، تکنولوژی اصلی‌ترین عامل تولید ثروت است و ثروت چیزی بیشتر از پول است که می‌تواند عواملی همچون ارتقاء دانش، سرمایه‌ی فکری، استفاده‌ی موثر از منابع، حفظ منابع طبیعی و سایر عوامل موثر در ارتقاء استاندارد و کیفیت زندگی را شامل شود.

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com